Na hrubom matraci budete ležať ako v bavlnke a aj váš spánok bude pokojnejší

Na hrubom matraci budete ležať ako v bavlnke a aj váš spánok bude pokojnejší

Posted in Výrobky

Výbava spálne pri jej zariaďovaní je v rukách obyvateľov bytu či domu, pretože oni budú na nich tráviť noci a oddychovať. Správna voľba matraca a postele dokáže zaistiť pokojný spánok, ale aj zdravý chrbát či krčnú časť chrbtice, predchádzať bolestiam hlavy a únavy z nedostatočného či nekvalitného spánku. Na to potom nadväzuje aj nervozita, ale aj psychické problémy. Na nákup postelí a matracov sa môžete vybrať do predajne firmy SEGUM, ktorá tu pôsobí od roku 1992 a ponúka iba matrace z prírodných materiálov. Začínali rovnako ako všetky spoločnosti, ktoré prichádzajú na trh s novinkami, no rokmi sa vypracovali a dnes už majú svojich stálych zákazníkov. Vývoj dizajnu postelí a matracov nezaspal, ide rovnakým tempom ako trendy vysoké matrace ostatných súčastí života a výsledkom sú napríklad zdravotné ortopedické matrace, ktorých hrúbka môže dosiahnuť až 25 cm.

Nielen dizajn, ale aj kvalita zaváži

Klienti radi nakupujú hrubé matrace, pretože ich komfortný spánok na nich je neporovnateľný s bežnou hrúbkou matraca. Výrobca navyše používa čisto prírodné materiály, napríklad švajčiarsku penu SANITIZED, ktorá má požadované antibakteriálne vlastnosti, aby si matrac mohli kúpiť aj ľudia, ktorí trpia alergiami. Kvalitné matrace tak začali vyrábať v širokých sériách, čí sa stali dostupnejšie pre rozličné vrstvy zákazníkov. Takto je možné dostať sa ku kvalitným produktom za prijateľné ceny.

Pokojný spánok v príjemnom prostredí

To, ktorý z typov matracov si klient vyberie, záleží na viacerých faktoroch, no k dispozícii sú pružinové a sendvičové matrace, pružinové môžu byť taštičkové a Bonell pružinové matrace. Vzhľad a tvrdosť či pružnosť si majú možnosť zákazníci vyskúšať v podnikových predajniach, kde si môžu vyskúšať ako sa na nich leží, ohmatať si kvalitu poťahu či rozhodnúť sa, ktorá hrúbka im vyhovuje najviac. Odborní predajcovia sú im k dispozícii a radi im pomôžu s výberom. Zdravie si asi všetci ceníme najviac, no zvyčajne si jeho dôležitosť uvedomíme až vtedy, keď bojujeme s nejakými zdravotnými ťažkosťami, a tomu je možné predísť aj správne zvoleným typom ortopedického matraca.

Loading