Upratujte kanceláriu pre dosiahnutie pohody a zvýšenie produktivity

Upratujte kanceláriu pre dosiahnutie pohody a zvýšenie produktivity

Posted in Business

Prečo je upratovanie kancelárie https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/ dôležité? Je to preto, aby sme sa tam cítili dobre a pracovali efektívne! V neporiadku je ťažké sa sústrediť, strácame čas hľadaním vecí a hrozí aj šírenie chorôb. Naopak, čistá a usporiadaná kancelária nám dodáva energiu, motivuje k práci a vytvára príjemnú atmosféru. Ako na to? Začnime s motiváciou. Pustite si obľúbenú hudbu, ktorá vám dodá energiu. Môžete si stanoviť odmenu za upratanie, napríklad chutný obed alebo krátku prestávku na kávu s kolegami. Ďalším krokom je plánovanie. Rozdeľte si upratovanie na menšie časti a stanovte si časový harmonogram.

čista kancelária

Tak to nebude zdať také náročné. Teraz sa pustíme do práce! Začnite s odložením vecí. Všetko, čo nepatrí na stôl, odložte na svoje miesto. Vyhoďte nepotrebné papiere a dokumenty. Nezabudnite na prach. Utrite prach zo stola, poličiek, klávesnice a ostatných povrchov. Potom sa pustite do umývania. Umyte všetky sklenené plochy, klávesnicu a myš. Nezabudnite na počítač. Vypnite ho a vyčistite klávesnicu, myš a obrazovku. A nakoniec nezabudnite na detaily! Vyčistite odpadkové koše, zalejte kvety a skontrolujte, či máte dostatok zásob papiera a tonera do tlačiarne. Upratovanie kancelárie môže byť zábava!

upratovanie kancelárie

Zapojte do toho kolegov, pustite si hudbu a súťažte, kto to zvládne rýchlejšie. Môžete si navzájom pomôcť a urobiť z toho team buildingovú aktivitu. Odmenou vám bude čistá, príjemná a produktívna kancelária, v ktorej sa budete cítiť ako doma. Tak na čo ešte čakáte? Pustite sa do práce! Ak máte alergiu na prach, použite pri upratovaní vlhčenú handričku namiesto suchej. Na čistenie elektroniky používajte špeciálne čistiace prostriedky. Nezabudnite vetrať kanceláriu, aby ste do nej vpustili čerstvý vzduch. Upratovanie kancelárie si môžete uľahčiť, ak si na to vyhradíte čas každý deň. Prípadne ak si najmete dobrú a skúsenú upratovaciu službu.

Loading