IBC kontajner – nová úroveň logistiky a prepravy

IBC kontajner – nová úroveň logistiky a prepravy

Posted in Výrobky

Spoločnosť Schoeller Allibert, popredný svetový výrobca priemyselných prepraviek, vystavuje svoje jedinečné riešenia v podobe 300-litrových IBC kontajnerov. Tieto kontajnery predstavujú spoľahlivý a efektívny spôsob prepravy a skladovania tovarov vo vašej spoločnosti.

Kvalitný dizajn a materiály:

300-litrové IBC kontajnery sú vyrobené z pevného plastu, ktorý zaručuje vysokú pevnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Vďaka ergonomickému dizajnu sa s nimi jednoducho manipuluje a prepravujú sa.

Bezpečnosť:

kontajner

Spoločnosť Schoeller Allibert si veľmi potrpí na bezpečnosť svojho tovaru. IBC kontajnery boli prísne testované a schválené na bezpečnú manipuláciu a prepravu rôznych kvapalín. To znamená, že môžete plne dôverovať ich spoľahlivosti.

Vhodný pre širokú škálu aplikácií:

Vďaka svojej všestrannosti sú kontajnery IBC vynikajúcou voľbou pre širokú škálu priemyselných odvetví vrátane chemického, potravinárskeho, farmaceutického a mnohých ďalších. Tieto kontajnery sú cenným nástrojom pre vaše podnikanie vďaka svojej všestrannosti a pohodlnému používaniu.

Zohľadňujú životné prostredie:

Spoločnosť Schoeller Allibert sa venuje ochrane životného prostredia. Ich IBC kontajnery sú ekologicky prospešné, pretože sú konštruované s ohľadom na udržateľnosť a recyklovateľnosť.

ibc

Inovácie:

Spoločnosť Schoeller Allibert sa vyznačuje nielen kvalitou, ale aj nápaditými riešeniami. Ich 300-litrové IBC kontajnery majú špeciálne vlastnosti, ktoré zlepšujú efektivitu manipulácie, skladovania a prepravy. Tieto pokroky majú potenciál výrazne zjednodušiť logistické postupy vašej spoločnosti.

Normy a certifikáty:

Spoločnosť Schoeller Allibert sa teší, že jej výrobky spĺňajú medzinárodné normy a získali bezpečnostné certifikáty. Získanie týchto certifikátov dokazuje ich oddanosť najvyšším štandardom kvality a bezpečnosti vo vašej organizácii.

Prispôsobivosť:

IBC kontajnery Schoeller Allibert sa popri flexibilite dajú ľahko prispôsobiť požiadavkám vášho jedinečného podnikania. Môžu byť vybavené množstvom príslušenstva a prídavných zariadení, čo vám umožní prispôsobiť ich používanie vašim špecifickým potrebám.

Loading