Inštalatérske práce a krtkovanie

Inštalatérske práce a krtkovanie

Posted in Business

Spoločnosť AB – Krtkovanie vám ponúka čistenie vašich kanalizácií, TV monitoring potrubí, vďaka ktorému zistíme poruchu v potrubí, čistenie kanalizačných vpustí a dažďových zvodov, odpadových guličiek a výleviek, ale rovnako tak aj ostatné inštalatérske práce. Všetky tieto služby vám ponúkame v Nitre a jej blízkom okolí. Verte, že čistenie kanalizácií v Nitre vám ponúkame bez akýchkoľvek skrytých poplatkov a v najnižšej cene. Máme profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti, vďaka ktorým si vieme poradiť skutočne s každým problémom upchatých WC ale aj výleviek, umývadiel, guličiek, a samotných kanalizačných potrubí.

poklop kanalizácie

Ku každému zákazníkovi pristupujeme diskrétne a profesionálne. Naši zamestnanci sú vyškolení na vysokej profesionálnej úrovni a preto vám vedia poradiť a vedia si pomôcť skutočne so všetkým. Naše služby môžete využívať NON-STOP, taktiež aj cez víkendy a sviatky. Naše služby ponúkame v rámci celého západného Slovenska a teda okrem Nitry, sme vám k dispozícii aj v obciach napríklad malé Zálužie, Veľké Zálužie, Lužianky, Cabaj Čápor a všetky blízke obce, ktoré spadajú k okoliu Nitry. Vieme k vám prísť kedykoľvek, ostatne, všetko závisí na vzájomnej dohode. Na nás sa môžete spoľahnúť, pretože využívame najmodernejšiu technológiu a najmodernejšiu techniku a máme v tejto oblasti dostatok skúseností.

inštalatérske práce

Najpoužívanejšie techniky pri čistení kanalizácii sú elektromechanické čistenie a vysokotlakové čistenie. Elektromechanické čistenie sa vykonáva pomocou elektromotora, ktorý disponuje viacerými druhmi nadstavcov a železných špirál, ktoré sa pri čistení rozvibrujú a týmto odstránia všetky usadeniny a nečistoty v kanalizácii. Druhou možnosťou čistenia je vysokotlakové čistenie, kedy je nám nápomocné vysokotlakové vodné čerpadlo, ku ktorému je pripojená hadica, na konci ktorej je špeciálna tryska. Touto tryskou vyčistíme pomocou vysokého tlaku vody, všetky nánosy a nečistoty a týmto sprechodníme opäť vašu kanalizáciu, či toalety. Neváhajte a kedykoľvek sa vám vyskytne problém s vašou kanalizáciou, okamžite nás volajte.

Loading