Matcha pre zdravie

Matcha pre zdravie

Posted in Výrobky

Zdravý životný štýl však neznamená, že musíme byť hneď vegán či vegetarián. Na trhu je množstvo produktov, ktoré sa vyznačujú kvalitným zložením a výbornými účinkami na náš organizmus. Práve preto sú takéto potraviny označované za super potraviny a dokážu nám nielen pomôcť cítiť sa lepšie, ale v niektorých prípadoch majú aj blahodarné účinky na naše zdravie. Určite ste už o nej nepočuli. Zelený čaj matcha je nápoj, ktorý by si mal dopriať aspoň raz za čas každý, kto chce žiť zdravo a má záujem budovať zdravý a silný organizmus. Nezáleží na pohlaví či veku. Matcha čaj je zelený čaj, ktorý je plný minerálov, vitamínov a antioxidantov, ktoré bežne nenájdete v každom čaji.

Matcha

Zelený čaj je sám o sebe veľmi dobrým pomocníkom pri boji s chudnutím, pri viacerých zdravotných problémoch či na detoxikáciu organizmu. Matcha je druh zeleného čaju, ktorý sa pestuje v podobe zelených lístkov v ďalekom Japonsku a ktorý sa následne spracováva do podoby zeleného matcha prášku. Práve takýto matcha prášok sa môže využiť na výrobu matcha čaju alebo matcha latte. Matcha latte je v dnešnej dobe veľkým hitom aj v kaviarňach. Už aj na Slovensku si môžeme dopriať kvalitnú šálku zdravej matchy takmer v každej kaviarni.

matcha

Príprava je pritom veľmi jednoduchá a zvládnete ju aj doma. Bude vám stačiť práve spomínaný matcha prášok Totalvital, ktorý môžete zakúpiť na totalvital.sk. Následne je už na vás či použijete na prípravu vodu alebo mlieko. Pri príprave matcha prášku s vodou vám vznikne plnohodnotný matcha čaj. Zaliatím matcha prášku napeneným horúcim mliekom získate latte, ktoré vám rozhodne bude chutiť. Navštívte internetovú stránku totalvital.sk a kúpte si svoju matchu ešte dnes. Robte aj vy niečo pre svoje zdravie a organizmus, aj keď len v podobe jednej šálky denne pomocou chutného matcha čaju alebo matcha latte.

Loading