Pitná voda bez baktérií

Pitná voda bez baktérií

Posted in Výrobky

Nie každý má to šťastie, že otočia kohútikom a ide už z neho zdravá pitná voda. Pitnú vodu používame aj na rôzne iné účely ako je sprchovanie, pranie či dokonca polievanie kvetov. Môžeme si to však dovoliť, pretože núdzou o vodu na Slovensku netrpíme. No možno ste už aj vy postrehli situáciu v niektorých iných krajinách, kde k vode nemajú prístup ako my. A preto ste si uvedomili, že by sme mohli nájsť aj iné riešenia, ako využiť úžitkovú vodu. Posledné roky sa trend v studniach do domácnosti rozmáha čoraz viac. Kde je práve ušetrenie pitnej vody z verejných vodovodov a takisto ušetrenie financií na vlastnej studni. Vyvŕtať studňu nie je nič zložité.

dezinfekcia vody

No problém častokrát nastáva, keď majiteľ natrafí na vodu a urobí analýzu. V niektorých prípadoch je voda vhodná iba na úžitkové používanie ako je polievanie záhrady či sprchovanie. Každú vodu, či je pitná či úžitková http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/%3Fq%3D%25C5%25A1%25C5%25A5astie treba analyzovať. Vodaservis.sk vám urobia rozbor vody a zistia prítomnosť baktérií či kovov, ktoré by sa bežne vo vode nachádzať nemali. Ak sa v rozbore ukážu nežiadúce látky, ktoré nie sú vhodné na pitie, máte možnosť využiť dezinfekciu pitnej vody. Aj v prípade, že vaša voda v studni či dokonca pitná voda v kohútiku nie sú úplne zdravotné bezpečné na pitie, vodaservis.sk ponúka veľmi rýchle a účinné riešenie v podobe dezinfekcie.

pitná voda

Množstvo z vás určite pozná chemickú dezinfekciu vody. Využívame ju najmä na dezinfekciu vody v bazénoch počas leta. Rôzne chlórové tabletky či prášky, ktoré nasypete do vody v bazéne a môžete sa veselo kúpať ďalej. Vodaservis.sk však ponúka aj chemickúdezinfekciu vody, vďaka UV lampe. Využite aj vy možnosť dezinfekcie pitnej vody pomocou UV lampy ešte dnes. Voda je pre náš život nesmierne dôležitá a preto by sme si ju mali chrániť a neplytvať ňou. Vďaka dezinfekcii sa nám to môže podariť.

Loading