Priatel chcel ísť na sex privat

Priatel chcel ísť na sex privat

Posted in Business

Mojej babičke je 95 rokov. Je jej zle a tak sme sa rozhodli s partnerom, že sa tam za ňu pôjdem ja a syn pozrieť a rozlúčiť sa. Než som odišla, našla som partnerovi v tablete keď som pozerala so synom na naše spoločné fotky, fotky dievčat a fotky na čísla na dievčatá… keď som ho konfrontovala, tak mi povedal, že to sú dva roky staré fotky čo zo srandy poslal kamarátovi… povedala som si, že to nemá cenu riešiť a nechala to byť… odletela som… mala som so sebou priateľov tablet na rozprávky pre syna… v sobotu začal tablet cinkať a tam bola konverzácia iniciovaná od partnera, kde sa pýta aké ma služby a či sa môžu dohovoriť a pani zodpovedá cenu za sex privat Privatportal.sk +taxi a ďalšie služby ako fúkaný bez kondómu, 69, úprava karosérie atď….

s

dohodli si čas aj miesto… znova hovorím, že konverzáciu začal on a aj sa podpísal svojim menom… Už je to týždeň a zapiera čo to ide… tvrdí, že to je vírus… Pripadám si ako blazen… Nedokázala som ho poslať do háje… prosila ho dokonca nech neodchádza, pretože mi tvrdí, že pokiaľ mu neverím nemá to zmysel… Keď som mu povedala, že predáme dom, povedal mi zo on o dom znovu prísť nechce a že ho nikdy nepredá a pokiaľ chcem predať svoju časť, urobí všetko preto, aby sa mi to nepodarilo…

s

Chce si ma asi čoskoro vziať… snažím sa robiť zo mu verím… ale nikdy to asi tak naozaj nebude. Strašne by som si priala, aby sa zmenil, neprajem si prakticky nič iné. Lenže po tom, čo som našla tú pani v jeho telefóne, už mu nejako tak ľahko nedokážem veriť. Neviem, či tento vzťah má ešte budúcnosť alebo nie. Som z toho nešťastná, rozhodená, stále nad tým premýšľam, kde sa asi mohla stať chyba, že chcel namiesto mňa nejakú pani, ktorú si ešte ku všetkému chcel zaplatiť a vôbec ju nepozná. Príde mi to celé smutné, ešte takto na Vianoce a neviem si rady, čo s tým. Neviem, čo budem robiť a ani či spolu zostaneme, pretože toto ma strašne veľmi ubíja a strašne ma to zranilo. Od partnera by som takéto konanie naozaj nikdy nečakala.

Loading