Inovatívne, ekologické – naše

Inovatívne, ekologické – naše

Posted in Výrobky

Je predmetom vášho podnikania pivo, nápoj bohov? Potom vás určite budú zaujímať optimálne možnosti jeho zabezpečenia a distribúcie. Scholler Alibert zdokonaľuje svoje produkty na to, aby pomohla aj vám a vašej značke presadiť sa na medzinárodnom trhu. V súčasnosti už nestačí zákazníkov zaujať receptúrou, kvalitnými surovinami a cenovou ponukou. Tam je potrebné pridať vždy niečo naviac a dizajn produkty môže posunúť na vyšší level. Pracujeme na to, aby sme vylepšili vzhľad vašich produktov, a to prostredníctvom nápojových prepraviek s originálnym dizajnom. Hoci sa to nezdá, prepravky musia zaujať už na prvý pohľadu a okrem funkčnosti a efektívnosti musia byť aj atraktívne natoľko, aby do nich zákazník vedel investovať.

pivo

U nás sú na prvom mieste inovácie, pretože ako sa doba posúva, tak aj technológie idú vpred a vývoj jednoducho nezastavíte, ale treba sa mu prispôsobiť. Rovnako dôležité je aj rozšíriť množstvo funkcií produktov. Pre nápojový priemysel boli priamo určené pivné prepravky s možnosťou navrhnutia a vytvorenia podľa vašich potrieb. Sú priamo vytvorené na prepravu kvapalného skupenstva, netreba sa teda obávať, že dôjde k nepredvídateľným situáciám. Oceňované, udržateľné produkty sú výsledkom detailnej práce, pri ktorej myslíme aj na životné prostredie, pretože sú zároveň aj recyklovateľné. Na prepravku je možné inštalovať aj vaše špecifické logo, vďaka čomu bude rozpoznateľné medzi všetkými a ukážu dušu vašej spoločnosti. Aj ekologickosť je skvelá vlastnosť, ktorá z našich produktov robí výnimočný materiál na kúpu.

pub

Aké sú naše možnosti a značky?

– debničky na pivo – Beercrate Euro Bottle, prepravky na pivo, ktoré využijete v malých aj veľkých pivovaroch, plastové IBC kontajnery, značky Bottle Carrier, Key Keg.

Nádoby na pivo sú rozmerovo uspôsobené na množstvo fliaš. Aj známi výrobcovia piva si uvedomujú hodnotu našich prepraviek a radi s nami spolupracujú – a my sme radi, ak sa môžeme podieľať na tak významných projektoch. Spolupráca s vami nás bude v budúcnosti len a len tešiť.

Loading