Výhody IBC kontajnerov

Výhody IBC kontajnerov

Posted in Výrobky

IBC kontajner je určite každému veľmi dobre známy. V priemysle množstvo firiem využíva takýto druh kontajnerov na prepravu tekutín či iného materiálu. Takisto sú skvelým pomocníkom aj pri skladovaní materiálu. IBC kontajner však veľmi dobre poslúži aj na domáce účely. Môžete ho používať napríklad na zbieranie dažďovej vody pri zbere veľkého množstva ovocia. IBC kontajnery sú možné zakúpiť na schoellerallibert.com. Nájdete tu veľké množstvo kvalitných IBC kontajnerov v rôznych veľkostiach. Objemy IBC kontajnerov začínajú už od 250 litrových kontajnerov. Najobľúbenejšie sú však IBC kontajnery 1000 l https://www.schoellerallibert.com/sk/products/intermediate-bulk-containers/.

kontaajner

V čom sú schoellerallibert IBC kontajnery také výnimočné a prečo by ste mali svoje doterajšie kontajnery vymeniť práve sa IBC kontajner schoellerallibert? Na rovnakom princípe pracujú aj sudy či oceľové IBC. Môžete v nich takisto prepravovať materiál a pomôžu vám pri transporte. IBC kontajner má však oproti oceľovým IBC a sudom jednu veľkú výhodu. Majú skladací patent, čo zabezpečuje, že počas prepravy ich dokážete zložiť a ušetriť tak množstvo miesta. To znižuje náklady na prepravu najmä veľkým spoločnostiam. Nemusíte tak prepravovať prázdne sudy, ale dokážete zložiť veľké množstvo IBC kontajnerov.

kontajner

Kontajnery sú ľahko umývateľné a takisto dodržiavajú aj prísne hygienické normy. Preto sa nemusíte báť v IBC kontajneroch prepravovať ani tekutiny. IBC kontajnery nie sú jednorazové a môžete ich používať opakovane. To je takisto v súlade so životným prostredím na rozdiel od jednorazových obalov na transport materiálu. IBC kontajnery zjednodušujú manipulovanie počas logistiky, čo znižuje takisto náklady. Naschoellerallibert.com si môžete IBC kontajnery nielen zakúpiť, ale takisto aj prenajať. Navštívte internetovú stránku schoellerallibert.com a prezrite si rôzne typy a veľkosti IBC kontajnerov, ktoré vám výrazne pomôžu pri logistike.

Loading