Luxusný spánok

Luxusný spánok

Posted in Výrobky

Pri výbere matraca do postele ste si určite všimli, že trh s týmito produktami je skutočne bohatý. V prvom rade ani neviete, kam ísť matrac vyberať. Luxusné matrace v dnešnej dobe poskytujú už aj bežný predajcovia v obchodných domoch. Sú takéto matrace aj v obchodoch so širokým zameraním kvalitné? Určite takéto matrace musia splniť určitú kvalitu, ale pokiaľ hľadáte kvalitný matrac a najmä kvalitný servis a poradenstvo pri výbere matracov obráťte sa na odborníkov. Najväčšími odborníkmi v oblasti matracov na Slovensku sú segum.sk. Ide o výrobcu matracov od roku 1993, ktorý bol vo svojich začiatkoch špičkou vo výrobe a predaji ortopedických matracov.

spánok

Dnes je ponuka matracov od Segum oveľa širšia. V ponuke Segum.sk môžete nájsť penové matrace, taštičkové matrace a takisto matrace pružinové. Pojem penový matrac je vám určite dobre známy. A najmä penový matrac s obsahom memory peny. Pamäťové matrace sa radia ku najkvalitnejším a najpredávanejším. Zabezpečujú najmä maximálny komfort pri spánku a to vďaka prispôsobivej pene, ktorá poskytuje mäkký podklad pre naše telo. Nie však každý obľubuje mäkké matrace a takisto ľudia s ortopedickými a inými zdravotnými problémami potrebujú pre svoje spánok podklad tvrdší.

posteľ

Pre ortopedických pacientov sú ideálne matrace taštičkové, ktoré vo svojom vnútri skrývajú niekoľko malých pružiniek, ktoré sú obalené výplňou. Pre ešte tvrdší pocit pri spánku hľadajte tvrdé matrace pružinové. Vnútro je vyplnené jednou veľkou pružinou, ktorá je samostatne obalené výplňou. Pri kvalitnom matraci je dôležité, aby bol vhodný aj pre alergikov. Segum.sk je známy tým, že sa môžete spoľahnúť na dokonalý servis pri výbere a predaji matraca. Vaše požiadavky môžete konzultovať s odborníkmi a vybrať si tak produkt, ktorý bude najviac vhodný pre váš typ postavy, pohlavie či hmotnosť.

Loading