Znovunájdenie strateného pokoja

Znovunájdenie strateného pokoja

Posted in Business

Nuru masáž je typ masáže erotického charakteru. V súčasnosti nie je natoľko populárny, skôr ho ľudia ešte stále len objavujú. Patrí pod tantrické masáže. V mnohom sa od klasických tantrických masáží nelíši. Základom je to, že pri nuru masážach sa využíva špeciálne pripravený nuru gél, ktorý sa vytvára z konkrétneho druhu morských rias špeciálne na tento účel masáží. Pri tantrických masážach sa využívajú masážne voňavé oleje. Tento gél sa nazýva nuru a dal nuru masáži jej pomenovanie.

žena

Nemá žiaden charakteristický pach ani farbu, má však bohaté hydratačné účinky a veľmi pozitívne pôsobí na pokožku. V rámci nuru masážnych programov si ho tantrická masérka aplikuje na telo a prostredníctvom pohybov a dotykov ho prenesie a rozotrie po tele svojho klienta, čím sa medzi dvomi telami vytvorí kĺzavá vrstva. To dodá masážnemu programu ten správny šmrnc a nádych. Nuru masáže sa ako podkategória tantrických masáží vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, čo si možno predstaviť ako luxusne zariadené miesta presiaknuté starovekou históriou a nádychom starovekej Indie.

relax

Tantrické masážne salóny sú často nazývané aj ako oázy pokoja, pretože v nich zákazníci nachádzajú stratený pokoj, mier a harmóniu, ktorú z nich moderný, rýchly, informáciami a podnetmi presýtený svet vysáva. Tantrické masážne salóny sú to od toho, aby vám pomohli nájsť stratenú vnútornú rovnováhu. Počas erotických masážnych programov bude teda nielen uspokojené vaše hmotné telo, ale hlavne všetky duchovné aspekty vašej existencie budú očistené a znovu postavené a zoradené na tej správnej pomyselnej dráhe. V rámci tantrického masážneho programu budú taktiež odblokované všetky prekážky, ktoré bránia plynulému toku vašich energií vašim telom. Tešiť sa môžete na množstvo krásnych mladých žien a cenovo i obsahovo atraktívne programy.

Loading