Palety na čokoľvek

Palety na čokoľvek

Posted in Výrobky

Plastové palety 1200×1800 môžu byť ideálnou voľbou aj pre Vaše podnikanie. Pokiaľ podnikáte v akejkoľvek oblasti a často sa stretávate s problémom so skladovaním, tak Vám vieme poradiť a ponúknuť to správne riešenie pre Vás na mieru. Plastové palety sú po finančnej stránke omnoho lepšou investíciou než klasické drevené palety najmä z hľadiska životnosti, ktorá je výrazne dlhšia. Drevo sa po čase opotrebuje a zničí vplyvom mnohých skutočností, ako je napríklad počasie, ktoré nevieme žiadnym spôsobom ovplyvniť ani zmeniť. A ak potrebujeme nechať palety v exteriéri ich životnosť výrazné klesá.

palety

Pri plastových paletách tento problém však nebudete musieť nikdy viac riešiť! Naše plastové palety sú vyrábané zo špeciálneho plastu, ktorý dovoľuje pobyt aj na priamom slnku, daždi či mraze a aj po dobe strávenej v týchto podmienkach budú palety v rovnakom stave v akom ste ich aj zakúpili. Pokiaľ sa jedná o čistenie a hygienu paliet nie je to nič zložité ani náročné. Čistenie vykonáte behom pár chvíľ bez akýchkoľvek problémov s čistou vodou. Vďaka tomu, že plast skutočne rýchlo uschne máte svoje palety pripravené na opätovné použitie behom pár minúť od vyčistenia.

paleta

Skladovanie Vám už taktiež nebude robiť nové vrásky – všetky palety sú vyrábané tak aby do seba zapadali a tak zaberali čo najmenší priestor, ktorý neskôr môžete využiť na iné veci. Plastové palety sú teda naozaj skvelou voľbou pre šetrenie financií aj nervov, takže sa oplatia v každom zmysle. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko druhov týchto paliet a sami si môžete vybrať ten typ, ktorý Vám bude najviac vyhovovať pri práci. Ak si nie ste istý s výberom, môžete sa obrátiť na našu info linku, v ktorej Vám poradíme tú najlepšiu možnosť pre Vaše podnikanie. Prejdite na úsporné riešenia v každom smere a zbavte sa hneď niekoľkých problémov naraz.

Loading