Prečo bublinkové obálky

Prečo bublinkové obálky

Posted in Výrobky

Posielajte vaše zásielky správne a bezpečne zabalená. Buďte si istí, že ste pre zabalenie odosielaného tovaru urobili maximum. Jedna vec je bezpečnosť, na ktorú sa kladie dôraz pri posielaní zásielok a druhou stránkou je práve estetické pôsobenie zabaleného tovaru. Pri použití bublinkových zásielok sa približujete k dokonalosti v posielaní drobných predmetov, ktoré sa do nej zmestia. Bublinkové obálky sú z vnútra chránené bublinkovou fóliou, odkiaľ pramení aj ich samotný názov. Jej zámerom je ochrana tovaru, ktorý je zasielaný pred poškodením vplyvom prudkého nárazu alebo prípadného pádu na zem. Bublinková obálka patrí k základným kancelárskym potrebám a ak je administratívna práca, s ktorou sa spája aj posielanie zásielok, vašou pravidelnou činnosťou, neváhajte si objednať hneď niekoľko balení. Bublinkové obálky u nás zakúpite nielen že v rôznych formátoch, ale aj v rôznych farbách, čím prekvapíte prijímateľa už pri preberaní pošty.

nech je preberanie pošty úsmevné

Bublinkové obálky sa výborne hodia na posielanie kozmetických prípravkov v plastových či sklenených fľaštičkách, ako aj na zasielanie výživových doplnkov, kníh, oblečenia a podobne. Dostanete ich v papierovom aj plastovom prevedení. Plastová obálka je navyše chránená pred nežiadúcimi vonkajšími vplyvmi ako je nepriazeň počasia vo forme dažďa či snehu.

prišla zásielka - juchú

Tento typ obálok výborne odoláva pôsobeniu vody a vnútro zostáva chránené. Zaistite si, aby prijímateľ obdržal zásielku v rovnakom stave, v akom je zabalená a poslaná. V takomto prípade si získate priazeň vašich adresátov, či už ide o priateľov, kolegov, známych alebo zákazníkov. Bublinkové obálky si môžete objednať ešte dnes z pohodlia vášho domova prostredníctvom nášho eshopu, ktorý sme pre vás pripravili. Môžete si objednať niekoľko kusov ako aj celé balenia jednotlivých obálok, ktoré nájdete v našej aktuálnej ponuke. Doplňte si kancelárske potreby, ktoré jednoducho stojí za to mať v zásobe.

Loading