S tantrickými masážami sa stretnete už aj na Slovensku

S tantrickými masážami sa stretnete už aj na Slovensku

Posted in Uncategorized

Vrátiť sa z masáže ako znovuzrodený a dokonalo zrelaxovaný je možné, v prípade že si zvolíte tantra masáž. Na tento rituál sa netreba zvlášť pripravovať ani sa ho netreba báť, ide o príjemne strávený čas, v spoločnosti peknej a šikovnej masérky, ktorá pre vás urobí čokoľvek, aby ste sa dokázali uvoľniť a užiť si každý okamžik masáže. V „oáze pokoja“ ako sa masážne salóny nazývajú, privítajú každého dospelého človeka, ktorý má záujem vyskúšať iný typ relaxu a zároveň vzrušenia. Rituál sa začína príchodom do salóna, kde vám masérka, ktorú si vyberiete, ponúkne šálku kávy alebo čaju, potom aj možnosť osprchovať sa a až následne sa môže začať samotný rituál. V prostredí, kde bude tantra hrať relaxačná hudba a atmosféru podporia aj príjemné exotické vône, si zákazník určite dokonalo oddýchne a uvoľní sa z psychického napätia.

S peknou masérkou v objatí...

V salóne sa však neposkytuje sex, iba masáže, prístup nemajú chorí a podnapití zákazníci ani ľudia pod vplyvom návykových látok či s kožnými chorobami. Objednávka musí prísť aspoň hodinu vopred. Profesionálne masérky pri svojom výkone používajú aj masážne oleje a zapájajú všetky časti tela, aby bol účinok čo najpríjemnejší a vzrušujúci zároveň. Niektoré z typov masírovania sa týkajú aj intímnych častí tela, čo sa odrazí aj na možnosti vyvrcholenia. Namaste je pozdrav, ktorý k tomuto rituálu patrí a znamená spojenie tela a ducha.

Slasť sa dá vyčítať z tváre

Z typov, ktoré masáže zahŕňajú, môžeme spomenúť magic, couple, body, special, ale aj masáž lingamu či nuru masáž. Všetky majú spoločného menovateľa, a tým je prežívanie rozkoše, slasti a vzrušenia, aké ste možno ešte nezažili. Vyplavia sa vám z tela všetky endorfíny a stres zostane za dverami salóna. Vaša hlava aj telo budú maximálne spokojné, čo je hlavným cieľom tohto rituálu. Pri odchode vám zamestnanci poďakujú za dôveru malým darčekom a pozdravom „namaste“. Opätovná návšteva u nich je prejavom príjemne strávených chvíľ a prežitia slastných okamžikov.

Loading