Tantrická masáž a jej mýty

Tantrická masáž a jej mýty

Posted in Výrobky

4 mýty o tantrickej masáži. Viete čo je to tantrická masáž? Nie, ale známa známej vašej svokry vám povedala, že to nie je dobré? Áno, všetci sme sa už stretli s niečím podobným, a tantra masáž je na tom rovnako. To, odkiaľ pochádzajú mýty a prečo sa šíria ďalej, je nám neznáme, ale ako sa dá vlastne vyvrátiť takýto mýtus? Jednoducho, musíte vyskúšať na vlastnej koži tantra masáž, aby ste vedeli, že je to nezabudnuteľný zážitok.

olej na masáž

1.Mýtus
-V Tantrickej masáži ide len o sex a o dosiahnutie orgazmu.
Tantra masáž nie je len o sexe či o vyvrcholení. V Tantra masáži ide o omnoho viac, a síce sa dosiahnutie vášho vrcholu považuje za čerešničku na torte, tento bod programu vôbec nie je povinný, základ tantra masáže je to, aby ste sa cítili najlepšie.

2.Mýtus
-Tantra masáž môže poskytovať ktokoľvek.
Rozhodne nie. Síce táto predstava znie naozaj idylicky a určite by ste si vedeli predstaviť takúto masáž či už od svojej priateľky alebo priateľa u vás doma, v tomto prípade platí najmä to, že najlepšie je ísť na masérsky overený stôl, pod ruky profesionálov, aby bol jednak zážitok magický, a taktiež, aby vás po nesprávnej masáži nebolelo telo.

3.Mýtus
-Ak idete na Tantra masáž, mali by ste mať dobrú postavu.
Ak sa vám nepáči vaša postava, nie ste s ňou spokojný/á, tak v tom prípade to pre náš tantra team nič neznamená. Ako bolo totiž to spomenuté vyššie, ide len o to, aby ste sa cítili dobre. A presne preto naši maséri neprihliadajú na to, ako vyzeráte, ale ako sa cítite.

masírovanie

4.Mýtus
-Bude vám stačiť jedna masáž
Upozorňujeme, že Tantra masáž je veľmi návyková, a vy budete určite chcieť aj ďalšiu. BratislavaTantra ponúka hneď niekoľko druhov tantra masáže, a tak, ak radi skúšate nové https://www.renault.cz/vozy/nove-vozy/clio.html veci a naša tantra sa vám zapáči (v čo veríme) tak máte možnosť vyskúšať hneď niekoľko variantov. Chcete zažiť takúto nádhernú tantra masáž a presvedčiť sa o tom, ak to je zážitok?
Ste na správnom mieste.

Loading