Žena je kvetina PRETTY WOMAN

Žena je kvetina PRETTY WOMAN

Posted in Ženy

My ženy sme stvorenie sveta mali by sme byť jemné, nežné pohlavie mali by sme sa rozmazávať každý deň len keby nás muži chápali ale muži to nedokážu pochopiť. Ja sa ľúbim rozmaznávať buďme aj rozumné nedajme sa so sebou manipulovať nebudeme ich materiál aby nás vlastnili. Chlapi sú manipulátory niekedy mi pripadajú ako keby im patril svet no nie nie aj my máme nárok žiť a rozvíjať sa. Než by som mala žiť po boku gestapo manipulátor tak budem radšej sama HAPPY SINGLE sebestačná nezávislá zarobiť a kúpiť si čo chcem nie aby nejaký magor rozkazoval, bral peniaze no nie alebo my ženy by sme si mali nájsť milionára nie dákeho čo vás vyžiera po všetkých stránkach no chlapi sú kategória sama o sebe.

slobodná žena

Ja čo neznášam keď muž, priateľ meno človeku nepovie ako taký vôl ani správať sa nevedia. Nie je nám lepšie byť sami. Koľko chlapov keď sa im narodí choré dieťa zuteká zbabelci nezaslúžia si pekné slovo. No česť výnimkám no neviem či by som ich na jednej ruke našla. Neznášam keď je len po nich moja známa má také skúsenosti mala známosť ona vzdelaná on mal strednú školu no bez maturity vzhľadom celkom by obstál ale u neho bol problém neľúbil sa riadiť také SCHMUCIK špinavý na všetko hovoril keď niečo kúpila že načo to je ani domov ju ku sebe nepozval raz ho známa pýtala že kedy ju pozve on na to že bola katastrofa tak aj sa rozišli ona pekná , vzdelaná on asi žil ako v dobe kamennej. Vidíte chudá moje nemala šťastie na bohatého chlapa . Ja som tiež mala somárov na rozdávanie normálny chlapi asi vymreli. Ja som pred pár rokmi jedného no des začala som jesť napríklad slané pečivo on debil že čo zase jem choré on bol ako diviak ja 43 kg som vždy mala a 158 cm drobec on ako orangutan no kde som mala oči sa čudujem sama sebe.

láska ku žene

Je úbohé keď chlap vám povie že chce byť sám no nech je chudáčik magor chrapúň že mu vadí vzdialenosť úbohé ide im len o jednu a tú istú veci nebudem sa rozpisovať v predošlom článku som spomenula. Ja si môžem aspoň robiť čo chcem žiaden somár ma neobmedzuje je ďaleko až Vysoké Tatry haha takže ma nevidí on je mám dojem taký lakomí že až no je to za mnou ja ho mám síce rada ale dá sa žiť aj takto mám pre koho mám mamku no keď bude chcieť dvere má otvorené. Je ako sa nám sneží zima. Sniežik sa nám chumelí zima je zima Vianoce za dverami tento čo ho poznám on že na Vianoce bude pracovať choré ani v kruhu najbližších nechce byť úbožiak nedá ani za máčny mak euro navyše chudáčik kde si to zob asi do hrobu on mne že nevie či má míňať peniaze alebo čo smiešne buď alebo.

Loading